Winkelwagen
Je winkelwagen is leeg
Je hebt geen artikelen in je winkelwagen.


| Artikelnr. | 85781 |
| Merk | Kopp |
| Fabrieksnr. | 99916641 |
| Type | 99916641 |
| Serie | Kabelkanalen |
| Kleur | wit |
| EAN | 8711306366418 |
| Eenheid | stuk |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 |
| Omdoos | 1 |
Log in voor actuele prijzen
| Lengte | 2,00 (meter) |
| Breedte | 30,00 (mm) |
| Hoogte | 15,0 (mm) |
| RAL kleur | 9,016 |
| Vergelijkbaar met RAL-kleur | 0 |
| Materiaal | Kunststof |
| Bevestigingswijze | Bodemperforatie |
| Hoogte | 15 mm (Millimeter) |
| Breedte | 30 mm (Millimeter) |
| Lengte | 2 mm (Millimeter) |
| Nuttige doorsnede | 364 mm² (Vierkante millimeter) |
| Materiaal | Kunststof |
| Kwaliteitsklasse | Polyvinylchloride (PVC) |
| Halogeenvrij | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Geen (onbehandeld) |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Kleur | Wit |
| Transparant | Nee |
| RAL-nummer | 9016 |
| Aantal vaste scheidingswanden | 3 |
| Aantal insteekbare scheidingswanden | 1 |
| Bevestigingswijze | Bodemperforatie |
| Uitvoering deksel | Los |
| Met kabelbevestigingsklem | Nee |
| Met beschermfolie | Nee |
| Met gootkoppelstuk | Nee |
| Leverbaar op rol | Nee |
| Uitbreekpoorten | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Slagvastheid | IK00 |
| Gebruikstemperatuur | -25 - 60 °C (Graden Celsius) |