Winkelwagen
Je winkelwagen is leeg
Je hebt geen artikelen in je winkelwagen.


| Artikelnr. | 85772 |
| Merk | Kopp |
| Fabrieksnr. | 705201711 |
| Type | 705201711 |
| Serie | Kabelkanalen |
| Kleur | bruin |
| EAN | 4008224628747 |
| Eenheid | stuk |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 |
| Omdoos | 1 |
Log in voor actuele prijzen
| Lengte | 2,00 (meter) |
| Breedte | 15,00 (mm) |
| Hoogte | 10,0 (mm) |
| Materiaal | Kunststof |
| Bevestigingswijze | Zelfklevend / tape |
| Hoogte | 10 mm (Millimeter) |
| Breedte | 15 mm (Millimeter) |
| Lengte | 2 mm (Millimeter) |
| Nuttige doorsnede | 104 mm² (Vierkante millimeter) |
| Kwaliteitsklasse | Polyvinylchloride (PVC) |
| Halogeenvrij | Nee |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Nat gelakt |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Transparant | Nee |
| RAL-nummer | 8011 |
| Aantal vaste scheidingswanden | 3 |
| Aantal insteekbare scheidingswanden | 1 |
| Bevestigingswijze | Bodemperforatie |
| Uitvoering deksel | Los |
| Met kabelbevestigingsklem | Nee |
| Met beschermfolie | Nee |
| Met gootkoppelstuk | Nee |
| Leverbaar op rol | Nee |
| Uitbreekpoorten | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Slagvastheid | IK00 |
| Gebruikstemperatuur | -25 - 60 °C (Graden Celsius) |