Winkelwagen
Je winkelwagen is leeg
Je hebt geen artikelen in je winkelwagen.

| Artikelnr. | 24201 |
| Merk | SEP |
| Fabrieksnr. | DB-106 SEP Livion |
| Serie | DB-Livion |
| Kleur | zwart |
| EAN | 8718959083334 |
| Eenheid | stuk |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 |
| Omdoos | 1 |
Log in voor actuele prijzen
| Montagewijze | Opbouw (stucwerk) |
| Aantal rijen | 1 |
| Breedte in module-eenheden | 18 |
| Soort afdekking | Deksel |
| Uitvoering deksel | Gesloten |
| Transparant deksel/deur | Ja |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Hoogte | 250 mm (Millimeter) |
| Breedte | 115 mm (Millimeter) |
| Diepte | 143,5000 mm (Millimeter) |
| Aard-verbindingsblok | Nee |
| Nulleider verbindingsblok | Nee |
| DIN-rail | Ja |
| Met montageplaat | Ja |
| Aanbouwmogelijkheid | Ja |
| EMC-uitvoering | Nee |
| Kleur | Zwart |
| RAL-nummer | 9005 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP3X |
| Met slot | Nee |
| Signaaldoorlatende deur | Ja |