Winkelwagen
Je winkelwagen is leeg
Je hebt geen artikelen in je winkelwagen.


| Artikelnr. | 86087 |
| Merk | Kopp |
| Fabrieksnr. | 805815012 |
| Type | 805815012 |
| Kleur | antraciet |
| EAN | 4008224592864 |
| Eenheid | stuk |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 |
| Omdoos | 1 |
Log in voor actuele prijzen
| Uitvoering | Bewegingssensor |
| Constantlichtregeling | Nee |
| HVAC-aansturing | Nee |
| Gedwongen inschakeling | Nee |
| Gedwongen uitschakeling | Nee |
| Vrije dierzone | Nee |
| Onderkruipbeveiliging | Nee |
| Koppelbaar aan netwerk | Nee |
| Scanhoek | 180 ° (Hoekgraden) |
| Optimale montagehoogte | 1,1000 m (Meter) |
| Trappenhuisbewaking | Nee |
| Overbruggingsschakelaar | Nee |
| Max. reikwijdte zijwaarts | 10 m (Meter) |
| Max. presentiebereik | 127 m² (Vierkante meter) |
| Max. reikwijdte frontaal | 10 m (Meter) |
| Diameter reikwijdte op vloer | 10 m (Meter) |
| Geschikt voor draadloos | Nee |
| Bediening op afstand | Nee |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Aanspreekgevoeligheid instelbaar | Ja |
| Aanspreekhelderheid instelbaar | Ja |
| Met signaaleenheid | Nee |
| Zelfleerfunctie voor aanspreekhelderheid | Nee |
| Geschikt voor plafondmontage | Nee |
| Dimfunctie met dimmerbasiselement | Nee |
| Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
| Aansluitwijze | Schroefklem |
| Materiaal | Kunststof |
| Kwaliteitsklasse | Thermoplast |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Geen (onbehandeld) |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Kleur | Antraciet |
| RAL-nummer (vergelijkbaar) | 7016 |
| Transparant | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Slagvastheid | IK00 |
| Spanningstype | AC |
| Frequentie | 0 - 0 Hz (Hertz) |
| Nom. spanning | 230 V (Volt) |
| Min. nalooptijd | 4 s (Seconde) |
| Max. nalooptijd | 4 min (Minuut) |
| Uitschakelvertraging | 0 s (Seconde) |
| Inschakelvertraging | 0 s (Seconde) |
| Hoek reikwijdte horizontaal | 0 - 180 ° (Hoekgraden) |
| Aanspreekhelderheid | 5 - 1000 lx (Lux) |
| Max. schakelvermogen | 400 W (Watt) |
| Max. schakelvermogen LED | 100 W (Watt) |
| C-Belasting | Nee |
| Temperatuur | 0 - 50 °C (Graden Celsius) |
| Aantal schakelzones | 1 |
| Max. inschakelstroom | 1,6000 A (Ampère) |
| Min. aanloopstroom | 0,0200 A (Ampère) |
| Stuurstroom | 0 mA (Milliampère) |
| Ingang voor nevenunit | Nee |
| Met alarmfunctie | Nee |
| Breedte | 57 mm (Millimeter) |
| Hoogte | 57 mm (Millimeter) |
| Diepte | 29,6000 mm (Millimeter) |
| Diameter | 57 mm (Millimeter) |
| Inbouwbreedte | 57 mm (Millimeter) |
| Inbouwdiepte | 31,8000 mm (Millimeter) |
| Inbouwlengte | 31,8000 mm (Millimeter) |
| Inbouwdiameter | 57 mm (Millimeter) |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Min. diepte van de inbouwdoos | 32 mm (Millimeter) |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |