Winkelwagen
Je winkelwagen is leeg
Je hebt geen artikelen in je winkelwagen.


| Artikelnr. | 75437 |
| Merk | Wago |
| Fabrieksnr. | 890-930 |
| Type | 890-930 |
| Serie | Serie 890 |
| Kleur | zwart |
| EAN | 4050821255123 |
| Eenheid | stuk |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 |
| Omdoos | 1 |
Log in voor actuele prijzen
| Nom. (meet)spanning | 400 V (Volt) |
| Nom. (meet)stroom | 13 A (Ampère) |
| Nom. (meet)stroom naar armatuur | 16 A (Ampère) |
| Aantal polen | 5 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Aantal ingangen | 5 |
| Aantal uitgangen | 10 |
| Mechanische codering | Ja |
| Kleur codering/contactinzetstuk | Zwart |
| Type vergrendeling | Geïntegreerd in plug-in connector |
| Halogeenvrij | Ja |
| Max. continutemperatuur bestendigheid contactdeel | 85 °C (Graden Celsius) |
| Max. continutemperatuur bestendigheid trekontlasting | 105 °C (Graden Celsius) |
| Materiaal behuizing | Polyamide (PA) |
| Vuurbelasting | 0,1030 kWh (Kilowattuur) |
| Contactmateriaal | CuSn |
| Oppervlaktebehandeling contacten | Vertind |
| Vervuilingsgraad | 3 |
| Doorgangsweerstand | 1 mOhm (Milliohm) |
| Toegekende stootspanning | 6 kV (Kilovolt) |
| Lengte | 63,5000 mm (Millimeter) |
| Hoogte | 32,6500 mm (Millimeter) |
| Breedte | 25,2000 mm (Millimeter) |
| Type geïntegreerde schakeling | Geen |
| Bevestigingsmogelijkheid | Met separate adapter |