Winkelwagen
Je winkelwagen is leeg
Je hebt geen artikelen in je winkelwagen.



| Artikelnr. | 60396 |
| Merk | Klemko |
| Fabrieksnr. | 870478 |
| Type | OB-PIR-ECO-W |
| Serie | Sensoren |
| Kleur | wit |
| EAN | 08716643079144 |
| Eenheid | stuk |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 |
| Omdoos | 1 |
Log in voor actuele prijzen
| Uitvoering | Bewegingssensor |
| Opnemertype | Passief infrarood |
| Met DALI interface | Nee |
| Constantlichtregeling | Nee |
| HVAC-aansturing | Ja |
| Gedwongen inschakeling | Nee |
| Gedwongen uitschakeling | Nee |
| Vrije dierzone | Nee |
| Onderkruipbeveiliging | Nee |
| Koppelbaar aan netwerk | Nee |
| Scanhoek | 360 ° (Hoekgraden) |
| Optimale montagehoogte | 2,5000 m (Meter) |
| Trappenhuisbewaking | Nee |
| Overbruggingsschakelaar | Nee |
| Max. reikwijdte zijwaarts | 5 m (Meter) |
| Max. presentiebereik | 154 m² (Vierkante meter) |
| Max. reikwijdte frontaal | 2 m (Meter) |
| Diameter reikwijdte op vloer | 10 m (Meter) |
| Geschikt voor draadloos | Nee |
| Bediening op afstand | Ja |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Aanspreekgevoeligheid instelbaar | Ja |
| Aanspreekhelderheid instelbaar | Ja |
| Met signaaleenheid | Nee |
| Zelfleerfunctie voor aanspreekhelderheid | Ja |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Dimfunctie met dimmerbasiselement | Nee |
| Montagewijze | Opbouw (stucwerk) |
| Aansluitwijze | Schroefklem |
| Materiaal | Kunststof |
| Kwaliteitsklasse | Thermoplast |
| Halogeenvrij | Ja |
| Oppervlaktebescherming | Geen (onbehandeld) |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Kleur | Wit |
| RAL-nummer (vergelijkbaar) | 9016 |
| Transparant | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| Spanningstype | AC |
| Frequentie | 50 - 60 Hz (Hertz) |
| Min. nalooptijd | 30 s (Seconde) |
| Max. nalooptijd | 30 min (Minuut) |
| Hoek reikwijdte horizontaal | 60 - 360 ° (Hoekgraden) |
| Aanspreekhelderheid | 10 - 2000 lx (Lux) |
| Max. schakelvermogen | 2300 W (Watt) |
| Max. schakelvermogen LED | 400 W (Watt) |
| C-Belasting | Nee |
| Temperatuur | -20 - 45 °C (Graden Celsius) |
| Aantal schakelzones | 1 |
| Max. inschakelstroom | 117 A (Ampère) |
| Ingang voor nevenunit | Ja |
| Met alarmfunctie | Nee |
| Breedte | 111,7000 mm (Millimeter) |
| Hoogte | 39,9000 mm (Millimeter) |
| Diameter | 111,7000 mm (Millimeter) |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |