Winkelwagen
Je winkelwagen is leeg
Je hebt geen artikelen in je winkelwagen.


| Artikelnr. | 60354 |
| Merk | Klemko |
| Fabrieksnr. | 870050 |
| Type | WATCHER-150 |
| Serie | Sensoren |
| Kleur | wit |
| EAN | 8716643000582 |
| Eenheid | stuk |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 |
| Omdoos | 1 |
Artikel moet besteld worden bij fabrikant en heeft een levertijd van +/ - 3 werkdagen.
Log in voor actuele prijzen
| Uitvoering | Bewegingssensor |
| Opnemertype | Passief infrarood |
| Met DALI interface | Nee |
| Constantlichtregeling | Nee |
| HVAC-aansturing | Ja |
| Gedwongen inschakeling | Nee |
| Gedwongen uitschakeling | Nee |
| Vrije dierzone | Nee |
| Onderkruipbeveiliging | Nee |
| Koppelbaar aan netwerk | Nee |
| Scanhoek | 180 ° (Hoekgraden) |
| Optimale montagehoogte | 2 m (Meter) |
| Trappenhuisbewaking | Nee |
| Overbruggingsschakelaar | Nee |
| Max. reikwijdte zijwaarts | 6 m (Meter) |
| Max. presentiebereik | 300 m² (Vierkante meter) |
| Diameter reikwijdte op vloer | 12 m (Meter) |
| Geschikt voor draadloos | Nee |
| Bediening op afstand | Nee |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Aanspreekgevoeligheid instelbaar | Ja |
| Aanspreekhelderheid instelbaar | Ja |
| Met signaaleenheid | Nee |
| Zelfleerfunctie voor aanspreekhelderheid | Nee |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Dimfunctie met dimmerbasiselement | Nee |
| Montagewijze | Opbouw (stucwerk) |
| Aansluitwijze | Schroefklem |
| Materiaal | Kunststof |
| Kwaliteitsklasse | Thermoplast |
| Halogeenvrij | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Kleur | Wit |
| RAL-nummer (vergelijkbaar) | 9010 |
| Transparant | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP55 |
| Spanningstype | AC |
| Frequentie | 50 - 60 Hz (Hertz) |
| Nom. spanning | 230 V (Volt) |
| Min. nalooptijd | 5 s (Seconde) |
| Max. nalooptijd | 30 min (Minuut) |
| Hoek reikwijdte horizontaal | 1 - 180 ° (Hoekgraden) |
| Zwenkbereik sensor, horizontaal | 0 - 90 ° (Hoekgraden) |
| Zwenkbereik sensor, verticaal | 0 - 130 ° (Hoekgraden) |
| Aanspreekhelderheid | 10 - 10000 lx (Lux) |
| Max. schakelvermogen | 1000 W (Watt) |
| Max. schakelvermogen LED | 150 W (Watt) |
| C-Belasting | Nee |
| Temperatuur | -20 - 50 °C (Graden Celsius) |
| Aantal schakelzones | 1 |
| Max. inschakelstroom | 78 A (Ampère) |
| Ingang voor nevenunit | Nee |
| Met alarmfunctie | Nee |
| Breedte | 73,5000 mm (Millimeter) |
| Hoogte | 87,5000 mm (Millimeter) |
| Diepte | 119,5000 mm (Millimeter) |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |