Winkelwagen
Je winkelwagen is leeg
Je hebt geen artikelen in je winkelwagen.

60346
Art Nr 870560
KlemkoNr PLF-OPB-PIR
Voltage 240 Vac
Specificaties Relaisuitgang 1: L' Uitgangsspanning: 220 - 240 Vac (doorgeschakelde fase) Schakelvermogen: 10A cos phi 1.0 # Fluorescentielamp: 400VA # Parallel gecompenseerd: max. 2x58VA/10µF # Fluorescentielamp HF: 120VA # Halogeen Elektr.: 300VA # Dulux/PLL: 300VA Instelling Luxwaarde: 5 Lux - daglichtniveau Tijdsinstelling: 6 sec. - 12 min Led-indicatie: ingebouwde, rode Led Relaisuitgang 2: D1 + D2 Uitgang: Potentiaal vrij kontakt Schakelvermogen: 10A cos phi 1.0 Instelling Luxwaarde: geen, schakelt ook bij daglicht niveau Tijdsinstelling: 10 sec - 30 min Led-indecatie: ingebouwde, gele Led Detectiehoek: 360° Detectieveld: 220 zone (geen dode hoeken) Detectiebereik: 30m² (vloerniveau bij een montagehoogte van 2,4m) Detectiegevoeligheid: instelbaar Lensmasker: multi-gesegmenteerd Sensor: 4 supergevoelige omni-vieuw Quad-elementen Bescherming: IP40 klasse II Omgevingstemperatur: -10 tot +45°C Normen: CE/FI Deze pl
| Artikelnr. | 60346 |
| Merk | Klemko |
| Fabrieksnr. | 870560 |
| Type | PLF-OPB-PIR |
| Serie | Sensoren |
| Kleur | wit |
| EAN | 8716643018754 |
| Eenheid | stuk |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 |
| Omdoos | 1 |
Log in voor actuele prijzen
| Inbouw / opbouw | Opbouw |
| Maximaal schakelvermogen | 2,000,0 (W) |
| IP-waarde | IP44 |
| Detectieafstand | 0 - 7 (meter) |
| Detectiehoek | 360 (° graden) |
| Uitvoering | Bewegingssensor |
| Opnemertype | Passief infrarood |
| Met DALI interface | Nee |
| Constantlichtregeling | Nee |
| HVAC-aansturing | Ja |
| Gedwongen inschakeling | Nee |
| Gedwongen uitschakeling | Nee |
| Vrije dierzone | Nee |
| Onderkruipbeveiliging | Nee |
| Koppelbaar aan netwerk | Nee |
| Scanhoek | 360 ° (Hoekgraden) |
| Optimale montagehoogte | 2,5000 m (Meter) |
| Trappenhuisbewaking | Nee |
| Overbruggingsschakelaar | Nee |
| Max. reikwijdte zijwaarts | 3,5000 m (Meter) |
| Max. presentiebereik | 165 m² (Vierkante meter) |
| Max. reikwijdte frontaal | 2 m (Meter) |
| Diameter reikwijdte op vloer | 7 m (Meter) |
| Geschikt voor draadloos | Nee |
| Bediening op afstand | Ja |
| Met afstandsbediening | Nee |
| Aanspreekgevoeligheid instelbaar | Ja |
| Aanspreekhelderheid instelbaar | Ja |
| Met signaaleenheid | Nee |
| Zelfleerfunctie voor aanspreekhelderheid | Nee |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Geschikt voor wandmontage | Nee |
| Dimfunctie met dimmerbasiselement | Nee |
| Montagewijze | Opbouw (stucwerk) |
| Aansluitwijze | Schroefklem |
| Materiaal | Kunststof |
| Kwaliteitsklasse | Thermoplast |
| Halogeenvrij | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Gelakt |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Kleur | Wit |
| RAL-nummer (vergelijkbaar) | 9010 |
| Transparant | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP44 |
| Spanningstype | AC |
| Frequentie | 50 - 60 Hz (Hertz) |
| Nom. spanning | 230 V (Volt) |
| Min. nalooptijd | 2 s (Seconde) |
| Max. nalooptijd | 60 min (Minuut) |
| Hoek reikwijdte horizontaal | 1 - 360 ° (Hoekgraden) |
| Aanspreekhelderheid | 5 - 10000 lx (Lux) |
| Max. schakelvermogen | 2000 W (Watt) |
| C-Belasting | Nee |
| Temperatuur | -10 - 45 °C (Graden Celsius) |
| Aantal schakelzones | 1 |
| Max. inschakelstroom | 78 A (Ampère) |
| Ingang voor nevenunit | Nee |
| Met alarmfunctie | Nee |
| Breedte | 115 mm (Millimeter) |
| Hoogte | 45 mm (Millimeter) |
| Diameter | 115 mm (Millimeter) |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |