Winkelwagen
Je winkelwagen is leeg
Je hebt geen artikelen in je winkelwagen.


| Artikelnr. | 48340 |
| Merk | Conex |
| Fabrieksnr. | CT100101 |
| Type | PTFE Tape Gastec keur |
| Serie | Stokvis |
| EAN | 8717382000475 |
| Eenheid | stuk |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 |
| Omdoos | 250 |
Log in voor actuele prijzen
| Breedte | 12 mm (Millimeter) |
| Materiaal | Polytetrafluorethyleen (PTFE) |
| Kleur | Wit |
| Transparant | Nee |
| Fluorescerend | Nee |
| Nalichtend | Nee |
| Lengte | 12 m (Meter) |
| Dubbelzijdig | Nee |
| UV-bestendig | Nee |
| Isolerend | Nee |
| Zelfdovend | Nee |
| Temperatuurbestendigheid | -100 - 260 °C (Graden Celsius) |
| Dikte | 0,1000 mm (Millimeter) |
| Zelflassend/amalgamerend | Nee |
| Geschikt voor hoogspanning | Nee |
| Vulkaniserend | Nee |