Winkelwagen
Je winkelwagen is leeg
Je hebt geen artikelen in je winkelwagen.

NoShow ventielen zijn ook achteraf te plaatsen, doormiddel van het afbreken van de stuclippen kan je het ventiel direct in de buis schuiven. Hierdoor hoeft de stucadoor niet meer langs te komen.
| Artikelnr. | 46941 |
| Merk | Nedco |
| Fabrieksnr. | 668.054.00 noframe |
| Type | Rond |
| Serie | Instucbaar toe- / afvoerventiel |
| Kleur | wit |
| EAN | 8720892238931 |
| Eenheid | stuk |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 |
| Omdoos | 1 |
Log in voor actuele prijzen
| Diameter | 100 (mm) |
| Inbouwdiepte | 45 (mm) |
| Aansluitmaat kanaal | 100 (mm) |
| Vorm | Rond |
| Materiaal | Kunststof |
| Vorm | Rond |
| Nom. kanaaldiameter aansluiting | 100 mm (Millimeter) |
| Frontdiameter | 100 mm (Millimeter) |
| Frontbreedte | 100 mm (Millimeter) |
| Frontlengte | 100 mm (Millimeter) |
| Inbouwdiepte | 40 mm (Millimeter) |
| Inbouwring | Overig |
| Toevoerventiel | Ja |
| Afvoerventiel | Ja |
| Met volume-instelling | Ja |
| Kleur | Wit |
| RAL-nummer | 9016 |
| Capaciteit | 75 m³/h (Kubieke meter per uur) |
| Zelfregelend | Nee |
| 2 standen instelling | Ja |
| Bediening 2 standen | Handbediend |
| Hoog inducerend | Nee |
| Met filter | Nee |
| Uitblaaspatroon beperkt | Nee |