Winkelwagen
Je winkelwagen is leeg
Je hebt geen artikelen in je winkelwagen.


Toilet/badkamerventialtor met instelbare nalooptijd. Aansluiting 3-draads vaste voeding (bruin en blauw) + zwart (geschakelde voeding vanaf de lamp). Instelbare tijd start na uitschakeling lamp. Deze ventilator heeft een vaste vertraagde inschakel tijd van 50 seconde.
| Artikelnr. | 46177 |
| Merk | Soler & Palau |
| Fabrieksnr. | 5210405600 - CRIZ-100 |
| Type | SILENT-100 CRIZ *230V 50* |
| Serie | SILENT |
| Kleur | wit |
| EAN | 8413893193438 |
| Eenheid | stuk |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 |
| Omdoos | 4 |
Log in voor actuele prijzen
| Netfrequentie | 50 Hz (Hertz) |
| Montagewijze | Wand-/buisaanbouw |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Kleur | Wit |
| Debiet | 92 m³/h (Kubieke meter per uur) |
| Beschermingsgraad (IP) | IP45 |
| Nom. leidingdiameter | 158 mm (Millimeter) |
| Samenstelling | Standaard |
| Uitvoering | Axiaal |
| Richting | Ontluchting |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |