Winkelwagen
Je winkelwagen is leeg
Je hebt geen artikelen in je winkelwagen.


| Artikelnr. | 41890 |
| Merk | Mennekes |
| Fabrieksnr. | 1315011205BK |
| Type | 1315011205BK |
| Serie | AMTRON 4You |
| Kleur | zwart |
| EAN | 4015394302285 |
| Eenheid | stuk |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 |
| Omdoos | 1 |
Artikel moet besteld worden bij fabrikant en heeft een levertijd van +/ - 7 werkdagen.
Log in voor actuele prijzen
| Uitvoering aansluiting installatiezijde | 3-fase |
| Aantal laadunits | 1 |
| Max. vermogen per laadpunt | 11 kW (Kilowatt) |
| Nom. aansluitvermogen | 11 kW (Kilowatt) |
| Breedte | 168 mm (Millimeter) |
| Hoogte | 226 mm (Millimeter) |
| Diepte | 402 mm (Millimeter) |
| Montagewijze | Wandmontage |
| Aantal laadconnectoren Type 1 | 0 |
| Aantal laadconnectoren Type 1 CCS | 0 |
| Aantal laadconnectoren Type 2 | 1 |
| Aantal laadconnectoren Type 2 CCS | 0 |
| Aantal laadcontactdozen Type 2 | 0 |
| Aantal laadconnectoren GB AC | 0 |
| Aantal laadconnectoren GB DC | 0 |
| Aantal laadcontactdozen GB | 0 |
| Aantal laadcontactdozen Type 3 | 0 |
| Aantal laadconnectoren CHAdeMO | 0 |
| Aantal CEE-contactdozen | 0 |
| Aantal huishoudelijke contactdozen | 0 |
| Lengte van de laadkabel | 7,5000 m (Meter) |
| Separate aansluitkast | Nee |
| Aantal aardlekautomaten type A | 0 |
| Aantal aardlekautomaten type B | 0 |
| Met beveiligingsschakelaar | Nee |
| Met energiemeter | Ja |
| Met display | Nee |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Slagvastheid | IK10 |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |