Winkelwagen
Je winkelwagen is leeg
Je hebt geen artikelen in je winkelwagen.

Dynamic Solar Balancing: Maak optimaal gebruik van je zonne-energie. Balancing doormiddel van het toepassen van de Sparky module art.nr 40947
Peak Shaving: Verminder piekbelasting en bespaar kosten.
Laden op variabele energieprijzen: Kies de goedkoopste momenten om te laden.
Slim energiebeheer: Verdeel energie efficiënt tussen meerdere laadpalen.
Allemaal instelbaar via de app.
Identificatie
RFID Mifare 13,56 MHz
Autostart
VTC app & webportaal
Volledige capaciteit: Tot 22 kW laadvermogen.
Laadcapaciteit:
1-fase of 3-fase, 6-32A (1,4-22kW) (via app 6-32A en 1/3 fasig instelbaar)
Vaste laadkabel: Type 2 (7 meter).
Robuust en duurzaam: IP54 (weerbestendig) en IK08 (schokbestendig).
Gebruiksvriendelijk: Plug & Charge of beheer via RFID en de Plugfuse-app.
Afmetingen: 330 x 190 x 87 mm
Gewicht: 4,5 kg
Connectiviteit: Ethernet, binnenkort WiFi
Energiebeheer: Geïntegreerde energiemeter, Dynamic Load Balancing
24 maanden garantie, uit te breiden met 1 jaar extra.
| Artikelnr. | 40941 |
| Merk | ALP |
| Fabrieksnr. | 6011229704 Volttime Echarge |
| Type | Zwart met 7M kabel |
| Serie | Volt Time One |
| Kleur | zwart |
| EAN | 8720207127929 |
| Eenheid | stuk |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 |
| Omdoos | 1 |
Log in voor actuele prijzen
| Uitvoering aansluiting installatiezijde | 3-fase |
| Aantal laadunits | 1 |
| Max. vermogen per laadpunt | 22 kW (Kilowatt) |
| Nom. aansluitvermogen | 22 kW (Kilowatt) |
| Breedte | 190 mm (Millimeter) |
| Hoogte | 330 mm (Millimeter) |
| Diepte | 87 mm (Millimeter) |
| Aantal laadconnectoren Type 2 | 1 |
| Lengte van de laadkabel | 7 m (Meter) |
| Separate aansluitkast | Ja |
| Met beveiligingsschakelaar | Nee |
| Met energiemeter | Nee |
| Met display | Ja |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Slagvastheid | IK08 |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |