Winkelwagen
Je winkelwagen is leeg
Je hebt geen artikelen in je winkelwagen.


| Artikelnr. | 40909 |
| Merk | ALP |
| Fabrieksnr. | 8011229001 |
| Serie | Alp Easy Charge Oval Smart Wifi |
| Kleur | grijs |
| EAN | 8720207119009 |
| Eenheid | stuk |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 |
| Omdoos | 1 |
Artikel moet besteld worden bij fabrikant en heeft een levertijd van +/ - 5 werkdagen.
Log in voor actuele prijzen
| 1F of 3F | 3-Fase |
| Maximaal laadvermogen | 22 (kW) |
| Aantal laadunits | 1 |
| Aantal laadconnectoren Type 2 | 1 |
| Connectie | 4G/Wifi/LAN |
| IP-waarde | IP54 |
| IK-waarde | IK10 |
| Breedte | 315,00 (mm) |
| Hoogte | 460,0 (mm) |
| Diepte | 135,0 (mm) |
| Uitvoering aansluiting installatiezijde | 3-fase |
| Aantal laadunits | 1 |
| Max. vermogen per laadpunt | 22 kW (Kilowatt) |
| Nom. aansluitvermogen | 22 kW (Kilowatt) |
| Breedte | 315 mm (Millimeter) |
| Hoogte | 460 mm (Millimeter) |
| Diepte | 135 mm (Millimeter) |
| Montagewijze | Overig |
| Aantal laadconnectoren Type 2 | 1 |
| Aantal huishoudelijke contactdozen | 0 |
| Separate aansluitkast | Ja |
| Aantal aardlekautomaten type A | 0 |
| Met beveiligingsschakelaar | Nee |
| Met energiemeter | Nee |
| Met display | Nee |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Beschermingsgraad (IP) | IP54 |
| Slagvastheid | IK10 |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |