Winkelwagen
Je winkelwagen is leeg
Je hebt geen artikelen in je winkelwagen.

| Artikelnr. | 28032 |
| Merk | ABB |
| Fabrieksnr. | 1SPA007130F8015 |
| Type | 3640/G-MB S |
| Serie | Hafobox |
| Kleur | zwart |
| EAN | 8712507596260 |
| Eenheid | stuk |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 |
| Omdoos | 5 |
Log in voor actuele prijzen
| Lengte | 105 mm (Millimeter) |
| Breedte | 105 mm (Millimeter) |
| Diepte | 40 mm (Millimeter) |
| Vorm | Vierkant |
| Bevestigingswijze | Schroeven |
| Uitvoering | Geschikt voor snap-in connector (merkspecifiek) |
| Kleur | Zwart |
| Met aansluitkabel | Nee |
| Aantal contactdozen | 0 |
| Aantal 3 polige connectoren | 0 |
| Aantal 4 polige connectoren | 0 |
| Aantal 5 polige connectoren | 0 |
| Beschermingsgraad (IP) | IPX4 |