Winkelwagen
Je winkelwagen is leeg
Je hebt geen artikelen in je winkelwagen.

| Artikelnr. | 28027 |
| Merk | ABB |
| Fabrieksnr. | 1SPA007130F8010 |
| Type | 3640 MB S |
| Serie | Hafobox |
| Kleur | zwart |
| EAN | 8712507596215 |
| Eenheid | stuk |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 |
| Omdoos | 50 |
Log in voor actuele prijzen
| Uitgerust met | Geen |
| Vorm | Vierkant |
| Montage in de grond | Nee |
| Montage onder water | Nee |
| Voor buisdiameter | 16/19 mm |
| Achterinvoer | Nee |
| Lengte | 95 mm (Millimeter) |
| Breedte | 95 mm (Millimeter) |
| Rijgbaar | Nee |
| Aantal invoeren | 7 |
| Type behuizingsdoorvoer | Uitbreekpoort |
| Materiaal | Kunststof |
| Halogeenvrij | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Geen (onbehandeld) |
| Kleur | Zwart |
| Beschermingsgraad (IP) | IP40 |
| Uitvoering deksel | Blinddeksel |
| Transparant deksel | Nee |
| Dekselbevestiging | Geschroefd |
| Toepasbaar met giethars | Nee |
| Giethars meegeleverd | Nee |
| Verzegelbaar | Nee |
| Functiebehoud | Geen |
| Met afscherming | Nee |
| Weersbestendig | Nee |
| Explosiegeteste uitvoering | Nee |
| Voor explosieveilige zone gas | Geen |
| Voor explosieveilige zone stof | Geen |