Winkelwagen
Je winkelwagen is leeg
Je hebt geen artikelen in je winkelwagen.


| Artikelnr. | 27118 |
| Merk | NoBrand |
| Fabrieksnr. | 40010400 |
| Type | 40010400 |
| Serie | LED Pro-Cube |
| Kleur | zwart |
| EAN | 8721063007585 |
| Eenheid | stuk |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 |
| Omdoos | 1 |
Artikel moet besteld worden bij fabrikant en heeft een levertijd van +/ - 3 werkdagen.
Log in voor actuele prijzen
| Geschikt voor pendelophanging | Nee |
| Geschikt voor plafondmontage | Nee |
| Geschikt voor inbouwmontage | Nee |
| Geschikt voor opbouwmontage | Ja |
| Geschikt voor lichtlijnconfiguratie | Nee |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Nee |
| Met lichtbron | Ja |
| Geschikt voor aantal lampen | 2 |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Spanningstype | AC/DC |
| Nom. spanning | 85 - 265 V (Volt) |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Dimbaar DALI | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM6 |
| Lichtuittrede | Direct |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 54000 h (Uur) |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 35.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 91 % (Percentage) |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 88 % (Percentage) |
| Lumenbehoud bij gemiddelde levensduur van 75.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 82 % (Percentage) |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 35.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 0 % (Percentage) |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 50.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 0 % (Percentage) |
| Uitval bij gemiddelde levensduur van 75.000 uur bij 25 °C omgeving (tq) | 0 % (Percentage) |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16 | 107 |
| Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16 | 178 |
| Slagvastheid | IK06 |
| Beschermingsklasse | I |
| Verlichtingsarmatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" | Nee |
| Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1 | -20 - 45 °C (Graden Celsius) |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Met lichtsensor | Nee |
| Afdekking armatuur met thermisch isolatiemateriaal mogelijk | Ja |
| Met luchtsleuven | Nee |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | 750 °C - 30 s |
| Geschikt voor lampvermogen | 10 - 10 W (Watt) |
| Max. systeemvermogen | 10 W (Watt) |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 3000 K (Kelvin) |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Vermogensfactor | 9 |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Breedte | 100 mm (Millimeter) |
| Hoogte/diepte | 97 mm (Millimeter) |
| Lengte | 120 mm (Millimeter) |
| Aantal polen | 3 |
| Geleiderdoorsnede | 25 mm² (Vierkante millimeter) |
| Fotobiologische veiligheid conform EN 62471 | RG1 |
| Verblindingsbegrenzing (UGR) | 19 |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |