Winkelwagen
Je winkelwagen is leeg
Je hebt geen artikelen in je winkelwagen.


| Artikelnr. | 27113 |
| Merk | NoBrand |
| Fabrieksnr. | 40010300 |
| Type | 40010300 |
| Serie | LED Pro-Fit |
| Kleur | wit |
| EAN | 8720604744187 |
| VWB | € 0,05 per stuk |
| Eenheid | stuk |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 |
| Omdoos | 1 |
Artikel moet besteld worden bij fabrikant en heeft een levertijd van +/ - 3 werkdagen.
Log in voor actuele prijzen
| Geschikt voor wandmontage | Ja |
| Geschikt voor pendelophanging | Nee |
| Geschikt voor plafondmontage | Ja |
| Geschikt voor inbouwmontage | Nee |
| Geschikt voor opbouwmontage | Ja |
| Geschikt voor lichtlijnconfiguratie | Nee |
| Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1 | Nee |
| Lamptype | LED uitwisselbaar |
| Met lichtbron | Ja |
| Lamphouder | Overig |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Oppervlaktebescherming behuizing | Geen (onbehandeld) |
| Kleur behuizing | Wit |
| Materiaal afdekking | Kunststof transparant |
| Rasteruitvoering | Geen |
| Spanningstype | AC |
| Nom. spanning | 240 - 240 V (Volt) |
| Voorschakelapparaat | LED regeling stroomgestuurd |
| Voorschakelapparaat inbegrepen | Ja |
| Verwisselbare voorschakelapparatuur | Nee |
| Dimbaar 0-10 V | Nee |
| Dimbaar 1-10 V | Nee |
| Dimbaar Dali-2 | Nee |
| Dimbaar DALI | Nee |
| Dimbaar DMX | Nee |
| Dimbaar DSI | Nee |
| Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd) | Nee |
| Dimbaar GPRS | Nee |
| Dimbaar LineSwitch | Nee |
| Dimming fabrikantspecifiek | Nee |
| Dimbaar netspanningsmodulatie | Nee |
| Dimbaar faseafsnijding | Nee |
| Dimbaar faseaansnijding | Nee |
| Dimming programmeerbaar | Nee |
| Dimbaar RF | Nee |
| Dimbaar Sine Wave Reduction | Nee |
| Dimbaar Touch and Dim | Nee |
| Dimbaar Zigbee | Nee |
| Dimbaar met push-button | Nee |
| Dimming afhankelijk van voorschakelapparaat | Nee |
| Zonder dimfunctie | Ja |
| Lichtverdeler | Overig |
| Lichtverdeling | Symmetrisch |
| Stralingshoek | Extreem breedstralend >80° |
| Kleur consistentie (McAdam ellips) | SDCM3 |
| Lichtuittrede | Direct |
| Energie-efficiëntieklasse van de ingebouwde lamp | A++, A+, A (LED) |
| Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C | 100000 h (Uur) |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Slagvastheid | IK10 |
| Beschermingsklasse | II |
| Verlichtingsarmatuur met begrensde oppervlaktetemperatuur "D-teken" | Nee |
| Geschikt voor noodverlichting | Nee |
| Noodstroomvoorziening geïntegreerd | Nee |
| Met bewegingssensor | Nee |
| Met lichtsensor | Nee |
| Afdekking armatuur met thermisch isolatiemateriaal mogelijk | Ja |
| Met luchtsleuven | Nee |
| Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11 | 850 °C - 30 s |
| Max. systeemvermogen | 6 W (Watt) |
| Specifieke lichtstroom armatuur | 120 lm/W (Lumen per Watt) |
| Lichtkleur | Wit |
| Kleurtemperatuur | 3000 - 4000 K (Kelvin) |
| Kleurweergave-index | 80-89 |
| Vermogensfactor | 0,8000 |
| Constante lichtstroom regeling | Nee |
| Breedte | 140 mm (Millimeter) |
| Hoogte/diepte | 110 mm (Millimeter) |
| Lengte | 280 mm (Millimeter) |
| Soort bedrading | Eindig |
| Aantal polen | 2 |
| Geleiderdoorsnede | 1,5000 mm² (Vierkante millimeter) |
| Aansluitwijze | Steekklem |
| Bediening via Bluetooth | Nee |
| Compatible met Apple HomeKit | Nee |
| Compatible met Google Assistant | Nee |
| Compatible met Amazon Alexa | Nee |
| Met IFTTT ondersteuning | Nee |