Winkelwagen
Je winkelwagen is leeg
Je hebt geen artikelen in je winkelwagen.

| Artikelnr. | 24250 |
| Merk | SEP |
| Fabrieksnr. | MST-2 SEP Livion 2module |
| Type | Distribution board |
| Serie | MST |
| Kleur | zwart |
| EAN | 8718959084232 |
| Eenheid | stuk |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 |
| Omdoos | 50 |
Log in voor actuele prijzen
| Montagewijze | Opbouw (stucwerk) |
| Soort afdekking | Deksel |
| Uitvoering deksel | Gesloten |
| Type deur | Enkel |
| Transparant deksel/deur | Ja |
| Met slot | Nee |
| Nom. stroom (In) | 63 A (Ampère) |
| Hoogte | 185 mm (Millimeter) |
| Breedte | 66,5000 mm (Millimeter) |
| Diepte | 91,5000 mm (Millimeter) |
| Kleur | Zwart |
| RAL-nummer | 9005 |
| Aantal modulen | 2 |
| Aantal rijen | 1 |
| Breedte in module-eenheden | 2 |
| Aanbouwmogelijkheid | Ja |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Met montageplaat | Ja |
| Geschikt voor buitengebruik | Ja |
| Geschikt voor bliksembeveiliging | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Beschermingsklasse | II |
| Deksel met drukontlasting | Nee |