Winkelwagen
Je winkelwagen is leeg
Je hebt geen artikelen in je winkelwagen.


| Artikelnr. | 24241 |
| Merk | SEP |
| Fabrieksnr. | 8NCG-NM25 SEP Livion |
| Type | wartelmoer |
| Serie | Connect |
| Kleur | zwart |
| EAN | 8718959084195 |
| Eenheid | stuk |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 |
| Omdoos | 200 |
Log in voor actuele prijzen
| Materiaal | Kunststof |
| Kwaliteitsklasse | Overig |
| Draadaansluiting | Binnendraad metrisch |
| Maat draadaansluiting (inch) | 1" |
| Maat draadaansluiting | 25 mm (Millimeter) |
| Uitwendige buisdiameter | 38 mm (Millimeter) |
| Aandraaivoorziening | Zeskant (hexagonaal) |
| Sleutelwijdte wartel | 33 mm (Millimeter) |