Winkelwagen
Je winkelwagen is leeg
Je hebt geen artikelen in je winkelwagen.


| Artikelnr. | 24207 |
| Merk | SEP |
| Fabrieksnr. | DB-E06 SEP Livion |
| Type | Verhogingsdeel |
| Serie | DB-Livion |
| Kleur | zwart |
| EAN | 8718959083396 |
| Eenheid | stuk |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 |
| Omdoos | 48 |
Log in voor actuele prijzen
| Nivelleerhoogte | 52 mm (Millimeter) |
| Lengte | 143,5000 mm (Millimeter) |
| Breedte | 115 mm (Millimeter) |
| Vorm | Rechthoekig |
| Met deksel | Ja |
| Toepassing | Overig |
| Uitbreidingsrand | Ja |