Winkelwagen
Je winkelwagen is leeg
Je hebt geen artikelen in je winkelwagen.


| Artikelnr. | 21393 |
| Merk | Milwaukee |
| Fabrieksnr. | 4932352952 |
| Type | SDS-Plus MX4 15 x 260 - 1 pc |
| Serie | SDS-Plus MX4 drill bits |
| Kleur | metaal |
| EAN | 4002395376100 |
| Eenheid | stuk |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 |
| Omdoos | 1 |
Log in voor actuele prijzen
| Diameter boor | 15 mm (Millimeter) |
| Snijlengte | 200 mm (Millimeter) |
| Totale lengte | 260 mm (Millimeter) |
| Opnamesysteem | SDS-plus |