Winkelwagen
Je winkelwagen is leeg
Je hebt geen artikelen in je winkelwagen.


| Artikelnr. | 21390 |
| Merk | Milwaukee |
| Fabrieksnr. | 4932471931 |
| Type | CSB P W 165 x 20 x 1.6 x 24ATB |
| Kleur | wit |
| EAN | 4058546298302 |
| Eenheid | stuk |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 |
| Omdoos | 0 |
Log in voor actuele prijzen
| Zaagbladdiameter | 165 mm (Millimeter) |
| Boringsdiameter | 20 mm (Millimeter) |
| Aantal tanden | 24 |
| Snijbreedte | 1,6000 mm (Millimeter) |