Winkelwagen
Je winkelwagen is leeg
Je hebt geen artikelen in je winkelwagen.


Ideaal voor uiteenlopende breek- en sloopwerkzaamheden in beton en andere harde materialen.
| Artikelnr. | 21361 |
| Merk | Milwaukee |
| Fabrieksnr. | 4932352030 |
| Type | SDS-Plus MX4 10 x 455 - 1 pc |
| Serie | SDS-Plus MX4 drill bits |
| Kleur | metaal |
| EAN | 4002395366873 |
| Eenheid | stuk |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 |
| Omdoos | 1 |
Log in voor actuele prijzen
| Diameter boor | 10 mm (Millimeter) |
| Snijlengte | 400 mm (Millimeter) |
| Totale lengte | 455 mm (Millimeter) |
| Opnamesysteem | SDS-plus |