Winkelwagen
Je winkelwagen is leeg
Je hebt geen artikelen in je winkelwagen.


Dikte (mm) 12.0
Werklengte (mm) 101
Totale lengte (mm) 151
| Artikelnr. | 21279 |
| Merk | Milwaukee |
| Fabrieksnr. | 4932352371 |
| Type | TW 12.0 x 151 - 1 pc |
| Kleur | metaal |
| EAN | 4002395370306 |
| Eenheid | stuk |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 |
| Omdoos | 1 |
Log in voor actuele prijzen
| Diameter boor | 120 mm (Millimeter) |
| Snijlengte | 101 mm (Millimeter) |
| Totale lengte | 151 mm (Millimeter) |