Winkelwagen
Je winkelwagen is leeg
Je hebt geen artikelen in je winkelwagen.


Dikte (mm) 11.0
Werklengte (mm) 94
Totale lengte (mm) 142
| Artikelnr. | 21278 |
| Merk | Milwaukee |
| Fabrieksnr. | 4932352369 |
| Type | TW 11.0 x 142 - 1 pc |
| Kleur | metaal |
| EAN | 4002395370283 |
| Eenheid | stuk |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 |
| Omdoos | 1 |
Log in voor actuele prijzen
| Diameter boor | 110 mm (Millimeter) |
| Snijlengte | 94 mm (Millimeter) |
| Totale lengte | 142 mm (Millimeter) |