Winkelwagen
Je winkelwagen is leeg
Je hebt geen artikelen in je winkelwagen.


Dikte (mm) 8.0
Werklengte (mm) 75
Totale lengte (mm) 117
| Artikelnr. | 21274 |
| Merk | Milwaukee |
| Fabrieksnr. | 4932352363 |
| Type | TW 8.0 x 117 - 1 pc |
| Kleur | metaal |
| EAN | 4002395370221 |
| Eenheid | stuk |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 |
| Omdoos | 1 |
Log in voor actuele prijzen
| Diameter boor | 80 mm (Millimeter) |
| Snijlengte | 75 mm (Millimeter) |
| Totale lengte | 117 mm (Millimeter) |