Winkelwagen
Je winkelwagen is leeg
Je hebt geen artikelen in je winkelwagen.


Dikte (mm) 6.0
Werklengte (mm) 57
Totale lengte (mm) 93
| Artikelnr. | 21270 |
| Merk | Milwaukee |
| Fabrieksnr. | 4932352358 |
| Type | TW 6.0 x 93 - 1 pc |
| Kleur | metaal |
| EAN | 4002395370177 |
| Eenheid | stuk |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 |
| Omdoos | 1 |
Log in voor actuele prijzen
| Diameter boor | 60 mm (Millimeter) |
| Snijlengte | 57 mm (Millimeter) |
| Totale lengte | 93 mm (Millimeter) |