Winkelwagen
Je winkelwagen is leeg
Je hebt geen artikelen in je winkelwagen.


Dikte (mm): 4.5
Werklengte (mm): 47
Totale lengte (mm): 80
| Artikelnr. | 21268 |
| Merk | Milwaukee |
| Fabrieksnr. | 4932352354 |
| Type | TW 4.5 x 80 - 1 pc |
| Kleur | metaal |
| EAN | 4002395370139 |
| Eenheid | stuk |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 |
| Omdoos | 1 |
Log in voor actuele prijzen
| Diameter boor | 45 mm (Millimeter) |
| Snijlengte | 47 mm (Millimeter) |
| Totale lengte | 80 mm (Millimeter) |