Winkelwagen
Je winkelwagen is leeg
Je hebt geen artikelen in je winkelwagen.


Dikte (mm) 4.0
Werklengte (mm) 43
Totale lengte (mm) 75
| Artikelnr. | 21267 |
| Merk | Milwaukee |
| Fabrieksnr. | 4932352352 |
| Type | TW 4.0 x 75 - 2 pcs |
| Kleur | metaal |
| EAN | 4002395370115 |
| Eenheid | stuk |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 |
| Omdoos | 1 |
Log in voor actuele prijzen
| Diameter boor | 40 mm (Millimeter) |
| Snijlengte | 43 mm (Millimeter) |
| Totale lengte | 75 mm (Millimeter) |