Winkelwagen
Je winkelwagen is leeg
Je hebt geen artikelen in je winkelwagen.


Dikte (mm) 3.2
Werklengte (mm) 36
Totale lengte (mm) 65
| Artikelnr. | 21265 |
| Merk | Milwaukee |
| Fabrieksnr. | 4932352350 |
| Type | TW 3.2 x 65 - 2 pcs |
| Kleur | metaal |
| EAN | 4002395370092 |
| Eenheid | stuk |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 |
| Omdoos | 1 |
Log in voor actuele prijzen
| Diameter boor | 32 mm (Millimeter) |
| Snijlengte | 36 mm (Millimeter) |
| Totale lengte | 65 mm (Millimeter) |