Winkelwagen
Je winkelwagen is leeg
Je hebt geen artikelen in je winkelwagen.


Dikte (mm) 1.5
Werklengte (mm) 18
Totale lengte (mm) 40
| Artikelnr. | 21261 |
| Merk | Milwaukee |
| Fabrieksnr. | 4932352346 |
| Type | TW 1.5 x 40 - 2 pcs |
| Kleur | metaal |
| EAN | 4002395370054 |
| Eenheid | stuk |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 |
| Omdoos | 1 |
Log in voor actuele prijzen
| Diameter boor | 15 mm (Millimeter) |
| Snijlengte | 18 mm (Millimeter) |
| Totale lengte | 40 mm (Millimeter) |