Winkelwagen
Je winkelwagen is leeg
Je hebt geen artikelen in je winkelwagen.


Dikte (mm) 1.0
Werklengte (mm) 12
Totale lengte (mm) 34
| Artikelnr. | 21260 |
| Merk | Milwaukee |
| Fabrieksnr. | 4932352345 |
| Type | TW 1.0 x 34 - 2 pcs |
| Kleur | metaal |
| EAN | 4002395370047 |
| Eenheid | stuk |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 |
| Omdoos | 1 |
Log in voor actuele prijzen
| Diameter boor | 10 mm (Millimeter) |
| Snijlengte | 12 mm (Millimeter) |
| Totale lengte | 34 mm (Millimeter) |