Winkelwagen
Je winkelwagen is leeg
Je hebt geen artikelen in je winkelwagen.

| Artikelnr. | 21037 |
| Merk | Milwaukee |
| Fabrieksnr. | 4933464516 |
| Type | M18 BLPD2-0X |
| Serie | M18 BLPD2 |
| Kleur | rood/zwart |
| EAN | 4058546224615 |
| Eenheid | stuk |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 |
| Omdoos | 1 |
Log in voor actuele prijzen
| Nom. spanning | 18 V (Volt) |
| Aantal meegeleverde accu's | 0 |
| Max. draaimoment | 82 Nm (Newton meter) |
| Draaimomentinstelling | 82 - 82 Nm (Newton meter) |
| Spanwijdte boorhouder | 0 - 13 mm (Millimeter) |
| Boordiameter staal 1e stand | 13 mm (Millimeter) |
| Boordiameter steen 1e stand | 16 mm (Millimeter) |
| Boordiameter hout 1e stand | 76 mm (Millimeter) |